Kurumsal

Hakkımızda

2000 yılında akaryakıt sektöründe başlayan Tehlikeli Madde Güvenliği tecrübemizle, 2014 Yılında yayımlanan Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınması Hakkında Yönetmelik ile birlikte danışmanlık konusunda eğitimlerimizi alarak sektöre bireysel olarak giriş yaptık. 2017 yılında, Firmamızı kurarak sektörde hizmet vermeye başladık. Bu adımla birlikte, Ulaştırma (UAB) Bakanlığının vermiş olduğu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu yetki belgesini (TMGDK) alarak Danışmanlık ve Lojistik destek konularında hizmet vermekteyiz.
YETİMOĞLU DANIŞMANLIK Bakanlıkça I.Bölgede yetkilendirilmiş ilk kuruluştur. Sektördeki tecrübemizle danışmanlık hizmeti verdiğimiz TMFB sahibi şirketlerin Ulaştırma (UAB) bakanlığı ile olan ilişkilerini yürütmekte, Tehlikeli Madde Yönetimi’nde kullanılan sistemlerin uluslararası standartlarda kalite ve verimliliğini arttırmalarını sağlamakta, yasal zorunlulukları yerine getirerek cezai yaptırımlara maruz kalmalarını önlemekteyiz.
YETİMOĞLU DANIŞMANLIK Tehlikeli Madde Güvenliği alanında uzman ekibiyle, insan ve doğanın güvenliği için profesyonel çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.
 
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hakkında bilgi için;

+90 (216) 323 26 26

info@yetimogludanismanlik.com

Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2/5 Beykoz - İstanbul