Beylikdüzü Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

 Beylikdüzü Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu

   Yetimoğlu Danışmanlık olarak 2000 senesinden bu yana, tam olarak 19 senedir sektörün içindeyiz. Gün geçtikçe daha da gelişmekte ve yenilenmekte olan bir şirket olarak müşteri memnuniyeti garantisini profesyonellikle beraber vermekteyiz.

   Kamuya açık olan bir karayolu vasıtası ile yasal bir şekilde tehlikeli madde taşımacılığı yapılabilmesi için Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (ADR) oldukça önem arz eder. Bu yönerge sayesinde karayolunda tehlikeli madde taşımacılığı yapılabilir. Biz de bu yolda sizlere danışmanlık hizmeti verecek olmaktan gurur duyarız.

   Bu sözünü etmekte olduğumuz yasal yönergenin en mühim görevlerinden biri de; boşaltan, alıcı, ambalajlamayı yapan, yükleyen, gönderici gibi vasıflarla misyonunu yerine getirmekte olan ayrıca aklınıza gelebilecek her tür araç için yarlanmış sürücüler için oluşturulan sorumlulukları ve bu sürücülerin çalışma olanaklarını belirlemektedir. Yönerge 1957 senesindenden itibaren onaylanmıştır.

   Şirketiniz için başka bir yere taşımanız gereken ve yasalar tarafından da tehlikeli bulunan maddeler var ise ve bu konu hakkında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmediğinizi düşünüyorsanız Yetimoğlu Danışmanlık Hizmetleri’ne vakit kaybetmeden başvurarak özel fiyat fırsatlarından yararlanarak en kaliteli karayolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı hizmetini alabilirsiniz. Bunun yanısıra değinmeden geçemeyeceğimiz mühim bir nokta ise: Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) aracılığıyla tehlikeli madde taşımacılığı ile ilintili de danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hizmetimizden faydalanan en büyük ilçelerden biri de Beylikdüzü’dür.

Beylikdüzü İçin Denizyolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Bazı maddeler tehlikeli bulunabilmektedir. Tehlikeli Malların Denizyolu İle Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması olan IMDG, tam tamına elli dört yıl evvel (1965) Uluslararası Denizcilik Örgütü’nün vesile olması ile yayınlanmış olup büyük kolaylıklar sağlayan bir anlaşma haline gelmiştir. Bu anlaşma ve yönerge, deniz kirliliği hakkında da önemi büyük adımlara imza atmıştır. Denizyolu ile taşınan ve tüm canlıların sağlığı için tamamen tehdit oluşturan maddelere ilişkin de bir yönerge yayınlanmasını sağlamışlardır. Denizyolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı hizmetini elbette Beylikdüzü ilçemiz için de seve seve yerine getirmekteyiz. Konu hakkında cevaplayamadığınız tüm soruları cevaplayarak araştırma sürecimizi hızlandırıyor, sizi her şeyden an ve an haberdar ediyoruz. Biz Yetimoğlu Danışmanlık şirketi olarak her zaman sizlerin hizmetimizden memnun kalmasını amaçladığımızdan dolayı bu doğrultuda ilerleme kaydetmek için büyük çaba sarfediyoruz, b azim ve çabanın meyvesi ise sizlerin memnuniyeti oluyor.

Beylikdüzü İçin Demiryolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

  Demiryolları tehlikeli madde taşımacılığı hakkında bilgiye sahip değilseniz bile hiç sorun değil, biz Yetimoğlu Danışmanlık hizmetleri şirketi olarak, bu süreçte de size her zaman destek oluyor, sorunlarınıza pratik yollarla çözümler sunarak sonuca kavuşturuyoruz. İstanbul’un en kalabalık ve gözde ilçelerinden biri olan Beylikdüzü için, Tehlikeli Maddelerin Demiryolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması isimli anlaşmayla alakalı olarak danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

   Bulunduğu alanda tamamen uzmanlaşmış, işinin ehli olan çalışanlarımız sayesinde aldığınız hizmetten kesinlikle memnun kalacaksınız.

Beylikdüzü İçin Havayolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Havayolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı hizmetini de en kaliteli koşullarda sunuyoruz. Aslında şöyle özetleyecek olursak: Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği, bir tek havayolu şirketi olarak onaylanmış firmaların üyesi olmaya   hak kazandığı uluslararası geçerlilik sağlayan bir kuruluştur.

  Yetimoğlu Danışmanlık sizin için bu konuda da danışmanlık yaparken konu ile ilintili bulunan tüm riskler hakkında çeşitli bilgilendirmeler yapıyor. Azimli araştırmalar sonucunda ise sizler için en verimli ve güvenilir bilgiyi sunuyor. Beylikdüzü bu hizmetimizden de uzun zamandır yararlanmaktadır.

İletişim

Kavacık Mah. Özkan Sk. Varışlı Plaza
No: 2/5 Beykoz / İstanbul
+90 (216) 323 26 26
+90 (530) 950 26 26
+90 (216) 680 11 89
09.00-19.00


Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın