İstanbul Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

   İstanbul Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu

   Yetimoğlu Danışmanlık, uzun bir süredir siz değerli müşterileri için son derece kaliteli bir danışmanlık hizmeti sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

   Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (ADR), herkes için tehlike barındırmakta olan birtakım maddelerin en düzenli ve güvenli şekilde oluşturulmuş imkanlar ile tamamen kamuya açık bir karayolu aracılığı ile taşınmasına hak sağlayan önemli bir yönergedir.

   Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığı yönergesi yükleyen, boşaltan, alıcı, ambalajlama yapan, gönderici olarak görev yapmakta olan ve aklınıza gelebilecek her çeşit araçta bulunan sürücülerin üstlendiği sorumlulukları, sürücülerin çalışma şartlarını belirleyip netleştirmektedir. Bu açıdan da büyük önem arz eder. Bu yönerge Birleşmiş Milletler Avrupa Komisyonu liderliğinde 1957 senesinde imzalanıp hayata geçirilmiştir.

      Karayolu tehlikeli madde taşımacılığı ile ilgili fazla fikriniz yok ise ve bunun için uygun bir şirket arıyor, sorularınızı hızla cevaplandırmak istiyorsanız eğer, Yetimoğlu Danışmanlık hizmetleri şirketi olarak danışmanlığınızı en uygun fiyatlar ile ve en güvenli şekilde yapabilmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) sayesinde tehlikeli madde taşımacılığına yönelik danışmanlık yapılabilmekteyiz. İstanbul  da karayolu tehlikeli madde taşımacılığı konusunda danışmanlık hizmeti verdiğimiz ilçelerden biridir.

      Elbette danışmanlık yaparken görevlerimizin ve sorumluluklarımızın da farkında olarak işimizi yapmaktayız.

   İşletmeniz adına en güvenli ve uygun olan koşullarda araçları belirlenmesine fikirlerimiz ile yardımcı oluyoruz. Uluslararası her şeye ve yasalara uygun olarak bu işlemlerin hayata geçirilmesi için işletmenize çeşitli öneriler vermekteyiz. Senenin sonunda ise faaliyetleriniz ile ilgili olan özel bir rapor hazırlıyor, TMKT’ye (Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdürlüğü) bu raporu sunuyoruz.

   İstanbul İçin Denizyolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Tehlikeli Malların Denizyolu İle Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (IMDG), bundan 54 sene önce, yani 1965 senesinde Uluslararası Denizcilik Örgütü aracılığı ile yayınlanıp hayata geçirilmiştir. Bu önemli yönerge, sadece tehlikeli madde taşımacılığı değil, deniz kirliliğinin önüne geçmek için de denizyolu ile taşınmakta olan insan sağlığına ve çevreye zarar veren birçok zararlı maddenin taşınması ile alakalı koşulları da içeren bir yönerge olmaktadır.

   İstanbul için verdiğimiz bir diğer danışmanlık hizmeti de denizyolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı hizmetidir. Kafanıza bu konuda takılan her soruna çözüm üretiyor ve her daim sizlerin yanında oluyoruz. Yetimoğlu Danışmanlık hizmetleri şirketi olarak %100 müşteri memnuniyetini temel bir kural haline getirmiş olduğumuzdan ötürü danışmanlık hizmetimizde siz değerli müşterilerimize hiçbir pürüz çıkarmamayı amaç ediniyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul İçin Demiryolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Tehlikeli madde taşımacılığı demiryolları için de en az diğer yollar açısından olduğu kadar önemlidir. İstanbul için, Tehlikeli Maddelerin Demiryolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (RID) ile ilgili olarak da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman çalışma ekibimiz ile birlikte hiçbir sorun yaşamadan İstanbul için demiryolu tehlikeli madde taşımacılığı hakkında en kaliteli danışmanlığı bizden alabilirsiniz.

İstanbul İçin Havayolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Bir diğer danışmanlık hizmetimiz ise havayolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı ile ilgili olmaktadır. İstanbul için de bu hizmeti en kaliteli şekilde sunmaktayız.

   International Air Transport Association, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) yalnızca havayolu şirketi olarak geçen şirketlerin üyelik kaydı yapabildiği uluslararası ve önemli bir kuruluş olmaktadır. Havayolu tehlikeli madde taşımacılığı açısından da oldukça önem arz etmektedir diyebiliriz.

   Biz ise siz değerli müşterilerimize danışmanlık yaparken konu ile ilgili tüm riskler hakkında bilgi veriyor, çeşitli araştırmalar dahilinde sizlere en doğru bilgiyi sunuyoruz. İstanbul için yapmakta olduğumuz en önemli danışmanlıklardan biri de havayolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığıdır.

Adalar Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Arnavutköy Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Ataşehir Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Avcılar Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Bağcılar Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Bahçelievler Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Bakırköy Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Başakşehir Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Bayrampaşa Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Beşiktaş Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Beylikdüzü Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Beyoğlu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Büyükçekmece Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Beykoz Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Çatalca Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Çekmeköy Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Esenler Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Esenyurt Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Eyüp Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Fatih Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Gaziosmanpaşa Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Güngören Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Kadıköy Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Kağıthane Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Kartal Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Küçükçekmece Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Maltepe Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Pendik Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Sancaktepe Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Sarıyer Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Silivri Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Sultanbeyli Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Sultangazi Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Şile Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Şişli Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Tuzla Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Ümraniye Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Üsküdar Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Zeytinburnu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı bölgelerine 7/24 hizmet.

İletişim

Kavacık Mah. Özkan Sk. Varışlı Plaza
No: 2/5 Beykoz / İstanbul
+90 (216) 323 26 26
+90 (530) 950 26 26
+90 (216) 680 11 89
09.00-19.00


Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın