Kadıköy Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Kadıköy Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu

   Öncelikle şundan söz ederek başlayalım: Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması yani ADR, hepimiz ile ilgili tehlike bulundurmakta olan zararlı sayılabilecek bazı tür maddelerin düzgün koşullarla sağlanmış imkanlarla tamamen herkese açık bir karayolunda taşınabilmesine hak tanıyan resmi olan bir yönergedir.

   Bu önemi yüksek yönerge alıcı, yükleyen, ambalajlayan, gönderici, boşaltan şeklinde misyonunu yerine getiren, birçok türde aracın içinde tamamen sürücülere ait olan görevleri, sürücülerin hangi şartlarda çalışacağını araştırmakta ve sonuçlandırmaktadır.

      Karayolu tehlikeli madde taşımacılığı konusu hakkında kafanızda soru işaretleri varsa, bu iş için en uygun danışmanlık hizmetini arıyorsanız, Yetimoğlu Danışmanlık Hizmetleri olarak her zaman yanınızda olmayı vazifemiz biliriz. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) ile birlikte tehlikeli madde taşımacılığı konusuna ilişkin profesyonel danışmanlık desteği sunmaktayız. Kadıköy de karayolu tehlikeli madde taşımacılığı konusunda  üstün kaliteli bir şekilde özel danışmanlık hizmeti verdiğimiz ilçelerden biri olmaktadır.

      Danışmanlık hizmetimizi layığı ile vermek istediğimiz için her daim %100 müşteri memnuniyeti mottosu ile yolumuza devam etmekteyiz.

   Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isteyen şirket için bu konuda uygun olan araçların belirlenmesini sağlıyoruz. Çeşitli araştırmalar yaparak çıkardığımız sonuçlar her zaman güvenilirdir. Kanunen yasalara uygun bir şekilde bu işlemlerin hayata geçirilmesi için işletmenize çeşitli öneriler vermekteyiz. Senenin sonunda ise faaliyetleriniz ile ilgili olan özel bir rapor hazırlıyoruz, TMKT’ye (Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdürlüğü) bu raporu sunuyoruz.

   Kadıköy İçin Denizyolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Tehlikeli Malların Denizyolu İle Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (IMDG), bundan 54 sene öncesinde, Uluslararası Denizcilik Örgütü sayesinde yayınlanıp hayat bulmuştur. Bu önem arz etmekte olan yönerge, sadece tehlikeli madde taşımacılığı ile alakalı değil, deniz kirliliği ile ilgili birtakım sorunların tamamen önüne geçmek için de denizyolu ile taşınmakta olan insan sağlığına ve çevreye zarar veren birçok zararlı maddenin taşınması ile alakalı koşulları da içeren bir yönerge olmaktadır.

   Kadıköy için verdiğimiz bir diğer danışmanlık hizmeti de denizyolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı hizmetidir. Denizyolu tehlikeli madde taşımacılığı konusunda aklınıza takılan herhangi bir şey olursa çekinmeden bizleri arayıp danışmanlık hizmetimize en uygun fiyat fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin fikirleri her zaman önemli olduğundan ötürü tüm fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebiliyorsunuz ve en kısa zaman içinde sizlere dönüş sağlıyoruz.

Kadıköy İçin Demiryolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Kadıköy semti için sunmuş olduğumuz bir diğer danışmanlık hizmeti ise demiryolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı hizmeti olmaktadır.

   Kadıköy için, Tehlikeli Maddelerin Demiryolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (RID) ile ilgili olarak da danışmanlık hizmetimizi son hızla sürdürmekteyiz. Alanında tamamen profesyonelleşmiş ve uzmanlaşmış olan  çalışma ekibimiz sayesinde sıkıntı yaşamadan Kadıköy semti açısından demiryolu tehlikeli madde taşımacılığı konusunda en güvenilir ve üst seviye kalitede yapılacak danışmanlığı Yetimoğlu Danışmanlık’tan alabilirsiniz. 

Kadıköy İçin Havayolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Havayolu tehlikeli madde taşımacılığı hakkında da danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Kadıköy için de bu hizmeti vermekteyiz.

   International Air Transport Association, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) yalnızca havayolu şirketi olarak geçen şirketlerin üyelik kaydı yapabildiği uluslararası ve önemli bir kuruluş olmaktadır. Havayolu tehlikeli madde taşımacılığı açısından da oldukça önem arz etmektedir diyebiliriz.

   Biz, Yetimoğlu Danışmanlık olarak sizlere, yani değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti verirken konu ile ilgili tüm riskler hakkında bilgi veriyor, çeşitli araştırmalar dahilinde sizlere en doğru bilgiyi sunuyoruz. Kadıköy için yapmakta olduğumuz en önemli danışmanlıklardan biri de havayolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığıdır.

İletişim

Kavacık Mah. Özkan Sk. Varışlı Plaza
No: 2/5 Beykoz / İstanbul
+90 (216) 323 26 26
+90 (530) 950 26 26
+90 (216) 680 11 89
09.00-19.00


Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın