Maltepe Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Maltepe Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu

    Yetimoğlu Danışmanlık Hizmetleri şirketi, 2000 senesinden beri sektörün içinde olan bir şirkettir. Tehlikeli madde güvenliği işi ile sektöre giriş yapan şirket, sene 2017 olduğunda kendine ait firmasını kurmuş, sektörde hizmet vermeye devam etmiştir. Bu radikal ilerleme sayesinde TMGDK, yani Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu’nun verdiği yetki belgesini de almayı başararak danışmanlık, lojistik destek gibi alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır.

   Karayolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı ile ilgilenmekte olan bir şirket arayışına girdiyseniz aramayı bırakın çünkü tam karşınızdayız. Hizmetimizi Maltepe semti için de azimli bir şekilde vermekteyiz.

   Danışmanlık hizmetinizi en uygun koşullarda dürüstlük ve müşteri memnuniyeti temellendirmesiyle veriyoruz. İşletmeniz için tüm danışmanlık tecrübemizi seferber ediyor, canla başla çalışıyoruz. Taşımacılığa uygun olan araçların belirlenmesi için mühim araştırmalar yapıyoruz. Yasalara uyan fikirlerimizle içinizi rahatlatıyor, güven dolu bir iş yapıyoruz. Tüm işler bittiğindeyse faaliyetlerinize ilişkin önemli bir rapor hazırlayarak Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdürlüğü’ne bu raporun sunumunu yapıyoruz.

Maltepe İçin Denizyolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Değineceğimiz başka bir konu ise şudur: Tehlikeli Malların Denizyolu İle Uluslararası Taşımacılığına İlişkin olan Avrupa Anlaşması (IMDG), bundan tam tamına elli dört yıl evvel yani 1965 yılında Uluslararası Denizcilik Örgütü vasıtası ile yayınlanarak gerçek hayatta gerçekleşme şansına vakıf olmuştur. Bu çok büyük önem teşkil etmekte olan yönerge, sadece tehlikeli madde taşımacılığı konusu ve hususu için adımlar atmakla kalmayıp deniz kirliliğinin önüne geçmek için de denizyolu ile taşınmakta olan insan sağlığına ve çevreye zarar veren birçok zararlı maddenin taşınması ile alakalı koşulları da içeren bir yönerge olmak için çalışmıştır.

   İstanbul – Maltepe için verdiğimiz bir diğer danışmanlık hizmeti de denizyolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı hizmetidir. Kafanıza bu konuda takılan her soruna çözüm üretiyor ve her daim sizlerin yanında oluyoruz. Yetimoğlu Danışmanlık hizmetleri şirketi olarak %100 müşteri memnuniyetini temel bir kural haline getirmiş olduğumuzdan ötürü danışmanlık hizmetimizde siz değerli müşterilerimize hiçbir pürüz çıkarmamayı amaç ediniyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Maltepe İçin Demiryolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Tehlikeli madde taşımacılığı demiryolları için de en az diğer yollar açısından olduğu kadar önemlidir. Maltepe için, Tehlikeli Maddelerin Demiryolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (RID) ile ilgili olarak da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman çalışma ekibimiz ile birlikte hiçbir sorun yaşamadan Maltepe için demiryolu tehlikeli madde taşımacılığı hakkında en kaliteli danışmanlığı bizden alabilirsiniz.

Maltepe İçin Havayolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Bir diğer danışmanlık hizmetimiz ise havayolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı ile ilgili olmaktadır. Maltepe için de bu hizmeti en kaliteli şekilde sunmaktayız.

   International Air Transport Association, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) yalnızca havayolu şirketi olarak geçen şirketlerin üyelik kaydı yapabildiği uluslararası ve önemli bir kuruluş olmaktadır. Havayolu tehlikeli madde taşımacılığı açısından da oldukça önem arz etmektedir diyebiliriz.

   Biz ise siz değerli müşterilerimize danışmanlık yaparken konu ile ilgili tüm riskler hakkında bilgi veriyor, çeşitli araştırmalar dahilinde sizlere en doğru bilgiyi sunuyoruz.

   Güzide Maltepe semti için de aynı diğer semtlerimizde olduğu gibi Yetimoğlu Danışmanlık Hizmetleri şirketi bünyesince son derece güvenli olan koşullarda, dürüstlük politikamızla, azimli ve kaliteli bir şekilde, profesyonelce çalışmakta olduğumuzu garanti ediyoruz. Aklınıza hizmetimiz ile alakalı takılacak en küçük bir pürüz bile olursa çekinmeden bizlere ulaşabilir, sorularınızı yönelterek çözüme kavuşturabilirsiniz.

İletişim

Kavacık Mah. Özkan Sk. Varışlı Plaza
No: 2/5 Beykoz / İstanbul
+90 (216) 323 26 26
+90 (530) 950 26 26
+90 (216) 680 11 89
09.00-19.00


Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın