Üsküdar Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Üsküdar Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu

   Her koşulda sizlerin memnuniyetini önemseyen bir danışmanlık şirketiyiz. Yetimoğlu Danışmanlık Hizmetleri şirketi olarak en kaliteli danışmanlık hizmetini sizler için uzun zamandır hiç bitmeyen bir heves ve mutlulukla vermekteyiz.

    ADR, yani açılımı ile: Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması tüm insanlar için tehlikeli bulunan maddelerin daha tedbirli olan koşullarda, herkese açık halde olan bir karayolunda taşınmasına olanak sağlayan yönergedir. Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığı yönergesi birtakım önemli öğelerden meydana gelmektedir. Yükleme yapan, boşaltan, alıcı olan, ambalajlayan, gönderici olarak görev yapmakta olan ve aklınıza gelebilecek her çeşit araçta bulunan sürücülerin üstlenmekte olduğu misyonları, sürücülerin çalışma olanaklarını neticelendirmektedir. Bahsi geçen yönerge Birleşmiş Milletler Avrupa Komisyonu ile 1957’de imzalandı.

    Bizler, Yetimoğlu Danışmanlık bünyesinde danışmanlık hizmetinizi bütçe dostu ücretlerle yapmaktayız. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ışığında tehlikeli madde taşımacılığına yönelik danışmanlık hizmetimizi veriyoruz. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz bir diğer yer de Üsküdar’dır. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz süre boyunca her şeyin sizin istediğiniz şekilde olacağını da açık yüreklilik ile garanti etmekteyiz. Kesinlikle güven barındıran şartlarda çalışıyor ve uygun araçların belirlenmesine ilişkin fikirlerimizi birçok araştırmamız sonucunda sizlere bildiriyoruz. Belirlediğimiz fikirlerdeki içerikler asla mantık dışı değildir. Yıl sonu gelip çattığındaysa durum ile alakalı etkinlikleriniz ile ilgili bir rapor hazırlıyoruz. Bahsi geçen raporu TMKT’ye (Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdürlüğü) sunuyoruz.

   Üsküdar İçin Denizyolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Önemli konulardan bir diğeri de denizyolu tehlikeli madde taşımacılığı konusudur. Tehlikeli Malların Denizyolu İle Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (IMDG), elli dört yıl önce Uluslararası Denizcilik Örgütü vasıtasıyla yayınlandı. Yönerge, tehlikeli madde taşımacılığı hakkında birçok adım atıp bu adımları gerçekleştirmiştir. Bunun yanısıra deniz kirliliğinin önüne geçmek için de mücadeleler vermiş ve bu konu hakkında da yönergeler sunmuştur.

   Üsküdar için verdiğimiz bir diğer danışmanlık olan denizyolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı önemli hizmetlerimizdendir. Konuyla ilintili her sorununuzu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yetimoğlu Danışmanlık hizmetleri şirketi olarak %100 müşteri memnuniyetini temel bir kural haline getirmiş olduğumuzdan ötürü danışmanlık hizmetimizde siz değerli müşterilerimize hiçbir pürüz çıkarmamayı amaç ediniyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı dürüst bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

Üsküdar İçin Demiryolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Demiryolu tehlikeli madde taşımacılığı danışmanlığı hizmeti konusunda da şirketimizin adını en üstlerde görebilirsiniz. Tehlikeli madde taşımacılığı demiryolları için de en az diğer yollar açısından olduğu kadar önemlidir. Üsküdar açısından, Tehlikeli Maddelerin Demiryolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması ile ilgili olarak da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Alanında profesyonelleşmiş olan ekip arkadaşlarımız ile beraber hiçbir pürüz çıkarmadan önemli bir semtimiz olan Üsküdar için de demiryolu tehlikeli madde taşımacılığı hakkında en kaliteli danışmanlığı Yetimoğlu Danışmanlık’tan alabilirsiniz.

Üsküdar İçin Havayolu Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı

   Üsküdar için şirketimiz bünyesince sunduğumuz başka bir hizmet ise havayolu tehlikeli madde taşımacılığı konusundadır.

   Biraz önemli bilgilerden söz ederek başlamak isteriz. International Air Transport Association yani türkçesi Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği uluslararası görev yapan bir kuruluştur. Bu kuruluş aslında sadece havayolu şirketleri için çalışmaktadır.

   Size havayolu tehlikeli madde taşımacılığı hakkında danışmanlık yaparken oluşabilecek tüm riskler hakkında çeşitli bilgiler veriyoruz. Profesyonel şekilde yaptığımız araştırmalar sonucu vermiş olduğumuz bilgilerde güvenilirliği son derece yüksek bir oranda garanti ediyor olduğumuzu da belirtelim.

İletişim

Kavacık Mah. Özkan Sk. Varışlı Plaza
No: 2/5 Beykoz / İstanbul
+90 (216) 323 26 26
+90 (530) 950 26 26
+90 (216) 680 11 89
09.00-19.00


Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın